Наші цінності

Наталія Денисенко, CEO та засновник Kid's Republic.

Кожна дитина гідна найкращого!

Є думка, що до материнства підготуватися не можна. Поки сам не станеш батьком, не зможеш до кінця зрозуміти, чи це правда. Але зрозуміти й частково передбачити дуже хочеться. Саме тому колись ми, група батьків майбутньої компанії Kid's Republic, вирішили створити світ, в якому не буде місця страхам, рутини, відкритих питань — наприклад, куди бігти за тиждень до пологів і купувати коляску, люльку, купу повзунків, брязкальця та п'ять видів пляшечок для годування. 

 

Ми з материнською любов'ю підходимо до всього, що робимо, і наша компанія — теж наша дитина. Можливо, ви здивуєтеся, але нашої уваги вистачає на всіх наших дітей — команду магазину Kid's Republic, маленьких клієнтів та їхніх батьків.

 

Ми привозимо лише найінноваційніші, оригінальні, корисні та красиві товари, і ось уже багато років тримаємо свою обіцянку. У цьому  допомагає команда — мами і тата, що відбулися, готові реалізовувати всі найбожевільніші ідеї, експериментувати, шукати кращі, екологічно чисті, нетоксичні матеріали на найавторитетніших виставках світу в галузі індустрії іграшок, робити комплексну добірку товарів на певний вік, бюджет, випадок, випробовувати продукцію на знос, місяцями експлуатуючи автокрісла та розгойдуючи коляски.

 

Немає нічого неможливо на шляху до головної мети — передбачити всі потреби наших клієнтів і зробити батьківство простою, захоплюючою та щасливою пригодою для всієї родини.

 

У Kid's Republic не буває випадкових товарних позицій — ми не змогли б привезти до України жодної речі, яку б не любили всією душею. Все має подобатися малюкові та його батькам: дизайн, форма, відчуття дотику матеріалу до шкіри.

 

Ми підбираємо товари таким чином, щоб вони допомагали молодим батькам не випадати з повноцінного активного життя, подорожувати, зустрічатися з друзями, проводити час один з одним, роблячи життя максимально легким.

 

Kid's Republic — це гарантоване просте вирішення проблем у догляді за дитиною, легке батьківство та щасливе дитинство.

 

Якщо вам близькі ці цінності, тоді ми чекаємо на вас у наших магазинах, щоб дарувати масу нових вражень, які залишаться щасливими моментами та спогадами на все життя. Адже кожна дитина гідна найкращого!